České
feráty
Redakce
Předplatné
Inzerce
Archiv
čísel
Kempy
a kurzy
Mezinár.
festival
alpinismu
ALPEN-
VEREIN.CZ

On-line přednáška Radka Jaroše

PREMIÉROVÁ PŘEDNÁŠKA shrnující expedice na vrcholy všech osmitisícovek i cesty na nejvyšší hory všech kontinentů měla proběhnout v Chocni již v březnu 2020, tedy před rokem. Termín jsme díky virové situaci překládali až do tohoto již finálního termínu s očekáváním, že se již potkáme… bohužel světlo na konci virového tunelu je těžké zahlédnout, rozhodli jsme se tedy přednášku uskutečnit „virnevir“ a vypravit se ZA VÁMI DO VAŠICH OBÝVÁKŮ prostřednictvím ON-LINE STREAMu.

Přednáška tedy proběhne 9. 3. 2021 ve 20:00 hodin formou on-line streamu na webu LIVEBOX.cz.

Sponzoři věnovali publiku hodnotné ceny, vylosování proběhne na konci přednášky. Redakce časopisu lidé&HORY věnovala 2x celoroční předplatné časopisu lidé&HORY, 2x celoroční předplatné časopisu TURISTA (casopisturista.cz). Společnost ALPY věnovala 2x roční členství v rakouském Alpenvereinu (alpenverein.cz) a 2x vstupné na Mezinárodní festival alpinismu Praha 2021 (festivalalpinismu.cz).

Cena vstupenek:
250 Kč / ON-LINE STREAM
1 000 Kč / ON-LINE STREAM + 2 KNÍŽKY Radka Jaroše s věnováním dle vlastního výběru

Zakoupení vstupenek probíhá na: https://ppv.livebox.cz/korunaSveta/
Na stránce si vyberte typ vstupenky, zadejte Vaši mailovou adresu a klikněte na tlačítko Zaplatit. Poté budete přesměrováni na platební bránu a po úspěšném zaplacení vám přijde heslo na zadaný mail.
Při objednání varianty s knihami obdržíte informace k výběru knih e-mailem po odvysílání LIVE streamu.

Více také na www.radekjaros.cz a na https://www.facebook.com/JarosRadek.