Redakce
Předplatné
Inzerce
Archiv
čísel
Kempy
a kurzy
Mezinár.
festival
alpinismu
Alpen-
verein.cz

Žacléřská 70 slaví jubilejní 10. ročník

Desátý ročník závodu opustil tradiční svatováclavský termín a přesunul se na nejbližší sobotu před tím to svátkem. Účastníci si tak mohou v Žacléři či okolí naplánovat celý víkend a sobotu si užít s Žacléřskou 70 MTB a jejím doprovodným programem až do večera! Navíc závod jednotlivců bude rozšířen o více věkových kategorií a zároveň bude zařazen na program Českého poháru MTB XCM.

 

 

Žacléřská 70 odstartuje v sobotu 24. září 2016 z Rýchorského náměstí v Žacléři - připravené jsou opět dvě různě náročné trasy: 76 km (pro tříčlenná družsva + jednotlivce) a 53 km (poze pro tříčlenná družstva). Závod je atraktivní nejen tím, že slibuje týmový zážitek, ale také proto, že probíhá v mimořádně krásné krkonošské krajině. Trať obsahuje několik parádních výjezdů i sjezdů, exkluzivní pasáže s výhledy na panorama Krkonoš a Rýchor, to vše doprovázené nabitými občerstvovačkami a všudypřítomnými pořadateli. Také letos se bude závod startovat intervalovým způsobem (! kromě jednotlivců s hromadným startem), takže odpadá startovní tlačenice a opět se pojede podle hesla „jeden za všechny a všichni za jednoho“,  neboť v cíli je nejdůležitější čas posledního člena družstva. Pokud si chcete na konec bajkové sezóny užít fajnový závod a otestovat sílu svého týmového ducha, případně si zazávodit s těmi nejlešími maratonci v závodě ČP, řekněte kamarádům a přijeďte v pondělí 24. září do Žacléře!

 

PAMĚTNÍ TRIČKA

I pro letošní - kulatý 10. ročník ŽACLÉŘSKÉ 70 MTB nachystali organizátoři pamětní trička.

Jak tičko získat - a nejlépe zadarmo? Stačí se zaregistrovat jako tým nebo jako jednotlivec k závodu ŽACLÉŘSKÁ 70 MTB 2016 a uhradit startovné tak, aby bylo připsáno na účet pořadatele nejpozději v pátek 9. září a je to! Takto přihlášení závodníci obdrží své tričko ve startovním balíčku při prezentaci. Registraci můžete provést třeba hned teď zde...!


 

Přihlášky, propozice a další info na webu závodu: www.zaclerska70.cz